Cinkuoto metalo šiltnamiai

Titulinis   »   Produkcija   »   Cinkuoto metalo šiltnamiai   »  Dengiamas polikarbonatu - DAČNAJA - EKONOM

Dengiamas polikarbonatu - DAČNAJA - EKONOM

Galimi arkinių šiltnamių išmatavimai:

plotis: 3 metrai
aukštis: 2 metrai
ilgis: 4,04 m; 6,12 arba 8,20 m; 10,28 m

Šiltnamis dengiamas europos gamintojų, 4 mm arba 6 mm storio kanalinio polikarbonato lakštais. Polikarbonato gamintojas suteikia šiai dangai 10 metų garantiją.

Abiejuose šiltnamio galuose yra dureles, kurių viršutinė dalis varstosi kaip orlaidė. Dėka durų abiejuose galuose, jus galesite šiltnamį pertverti ir skirtingose pusėse auginti skirtingas daržoves.

SVARBU: Šiltnamio komplektacijoje nėra arkų sustiprinimų, todėl žiemos laikotarpiui rekomenduojama arba atskirai įsigyti sustiprinimus arba savarankiškai padaryti medines ar metalines arkų atramas.

SVARBU: Pasidomėkite ir polikarbonatinės dangos sertifikatais ir svarbiausia - jos svoriu. Rinkoje atsirado stipriai išlengvintos polikarbonatinės dangos - ji žymiai pigesnė, tačiau mes visi žinome - ne visada tai kas pigu, yra gerai.


SVARBU: Pasižiūrėkite kaip šiltnamio duryse įmontuotos orlaidės - jei atsidaro tik šiltnamio orlaidės viršus ( kaip plastikinių langų ), o ne šonas - lyjant lietui per paliktą atvertą orlaidę į Jūsų šiltnamį prilis. Ir prilis tiesiai ant šiltnamio viduje esančio takelio.

PAPILDOMAI PRIE ŠIO ŠILTNAMIO SIŪLOME ĮSIGYTI:

*  Aliuminę difuzinę juostelę polikarbonato lakštų galų užsandarinimui
*  Takelio ar lysvių atskyrimus
*  Mechaninę arba pusiau automatinę laistymo sistemą
* Augalų parišimo komplektus 

Praėjusi žiema privertė diskutuoti ir aptarinėti mūsų siūlomų šiltnamių atsparumą sniego apkrovai, todel norime į tai atkeipti Jūsų dėmesį.
Šiltnamis „DAČNAJA -EKONOM“ atlaiko sniego apkrovą iki 20 kg/m2. Tai nėra daug, tačiau toks atsparumas tikrai ne riba. Didesnis atsparumas sniego apkrovai pasiekiamas montuojant šiltnamyje papildomus arkų sustiprinimus. Sumontavus sustiprinimus i kas antrą šiltnamio arką - turėsite šiltnamį su atsparumu sniego apkrovai 70 kg/m2.

I pagrindinę šiltnamio EKONOM komplektaciją sustiprinimai neįtraukti.
Taip daroma, kad šiltnamis papildomai neišbrangtų ir pirkėjai, kurie turi galimybę periodiškai nuvalyti nuo šiltnamio susikaupusį sniegą, nepermokėtų už šiltnamį.
Atkreipiame dėmesį, jog duomenys ir skaičiai apkrovų lentelėje nedeklaruojami sertifikaciniuose dokumentuose, bet patikrinti realiuose pavyzdiniuose stenduose. Jei ir gali pasirodyti, kad šiltnamio karkasas yra pernelyg liaunas, būkite įsitikinę - šiltnamis „DAČNAJA EKONOM“ yra tvirtas ir taupo Jūsų pinigus !


SVARBIAUSIAS DALYKAS :
KAD IR KUR PIRKTUMĖTE ŠILTNAMĮ - PASISTENKITE APIE JĮ IR JO SUDEDAMASIAS DALIS SUŽINOTI KUO DAUGIAU IR IŠSAMIAU. TIK TOKIU ATVEJU BŪSITE TIKRAS, KAD PERKATE PILNAI SUKOMPLEKTUOTĄ IR KOKYBIŠKĄ ŠILTNAMĮ, KURIAME AUGINSITE SVEIKAS DARŽVES.