Šiltnamiai

Titulinis   »   Šiltnamiai

     Jums nebesinori pirkti daržovių parduotuvėje? Nesate tikras ar perkate sau ir savo šeimai švarias ekologiškas daržoves? Norėtumėte užsiauginti skanių, šviežių, o svarbiausia - sveikų pomidorų ar agurkų, kurie savo tikru skoniu stebintų ne tik Jus, bet ir į svečius užsukusį, bei pavaišintą kaimyną?
     O gal tiesiog Jus mėgstate leisti laisvalaikį sode ar darže ir norite, kad Jūsų laisvalaikis būtų ne tik malonus, bet dar ir naudingas? Atsibodo kiekvieną pavasarį taisyti seną sudriskusį plėvelinį šiltnamį? Galų gale - norite tiesiog papuošti savo namo ar sodo sklypą?

     Tuomet Jūs esate kaip tik ten, kur reikia ! Papasakosime, patarsime ir padėsime išsirinkti šiltnamį iš įvairaus šiltnamio asortimento.

   
 MUMS ŠILTNAMIS - TAI NE VERSLAS. TAI MŪSŲ POMĖGIS, KURĮ MES PAVERTĖME SAVO DARBU !!! MUMS DIDŽIAUSIA REKLAMA IR ATLYGIS, KAI PAS MUS UŽSUKA ŽMOGUS IR PAPRAŠO TOKIO PAT ŠILTNAMIO, KOKĮ PERNAI IŠ MŪSŲ PIRKO JO KAIMYNAS. 

MES NEBRUKAME  NEI VIENO ŠILTNAMIO MODELIO PER PRIEVARTĄ IR NEKRITIKUOJAME KONKURENTŲ PREKIŲ - 18-os METŲ GAMYBOS PATIRTIS, KOMPIUTERINIAI ŠILTNAMIŲ TVIRTUMO BANDYMAI IR AISTRA DARŽININKYSTEI - MUS REKLAMUOJA BE MŪSŲ PAČIŲ PASTANGŲ. 

MES DŽIAUGIAMĖS, JOG VIETINIAI AUKSARANKIAI KOPIJUOJA MŪSŲ ŠILTNAMIUS - TAI REIŠKIA, KAD ORIGINALAS VERTAS KOPIJOS IR KAD MES VISADA ESAME VIENU ŽINGSNIU PRIEKYJE.

     Esame  tiesioginiai importuotų šiltnamių platintojai parduodantys  cinkuoto metalo šiltnamius. Parduodame šiltnamius privačių sodybų bei sodo sklypams nuo 1994 metų . Mūsų gaminamų ir parduodamų šiltnamių tvirtumu bei funkcionalumu jau įsitikino tūkstančiai pirkėjų.

Ką siūlome mes :

     Netinka šiltnamio forma ar dydis - ne bėda ! Galime pasiūlyti Jums įvairių formų, stiprumo, dengiamų įvairia danga šiltnamių ar šiltlysvių.

 
   PAS MUS SAU TINKANTĮ ŠILTNAMĮ RAS KIEKVIENAS !!!


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.