Kanalinis polikarbonatas

Titulinis   »   Produkcija   »   Kanalinis polikarbonatas   »  Polikarbonatas 4 arba 6 mm storio

Polikarbonatas 4 arba 6 mm storio

4 mm skaidrus POLIKARBONATAS

Lapo išmatavimai : 2,1 m (plotis) x 6 m (ilgis).

Spalva - skaidri. Šviesos pralaidumas - 84 %. Gamintojo suteikiama 10-ies metų garantija. Parduodame TIK Europos gamintojų produkciją.

Pastaruoju metu bene geriausiai vertinama šiltnamių danga – polikarbonato lakštai. Jie išsiskiria gana gera termoizoliacija, atsparūs atmosferos poveikiui, klimato pokyčiams. Nereikia baimintis, kad nuo karštų saulės spindulių polikarbonatas lydysis, pakeis formą, susibanguos – tam jis išties atsparus.
Palyginti su stiklu, polikarbonatas irgi nepraleidžia augalams kenksmingų ultravioletinių spindulių, tačiau yra pralaidus naudingam spindulių spektrui, tolygiai ir optimaliai sklaido augalams būtiną šviesą.
Polikarbonatas laikomas pažangiausia šiltnamių dengimo medžiaga ne tik dėl ypatingo spindulių pralaidumo. Jo dvisienė struktūra garantuoja tvirtumą. Tad darbuojantis šiltnamyje kastuvu, nereikia baimintis kotu netyčia užkliudyti dangos. Skirtingai nei stiklas, nuo palyginti nedidelio smūgio polikarbonatas tikrai nesuskils.

SVARBU :

Polikarbonatinėms plokštėms suteikiama 10 metų gamintojo garantija nuo lūžimo dėl oro sąlygų pokyčių ar krušos (maksimalus krušos diametras - 20mm, kritimo greitis - 21 m/s), taip pat suteikiama 10 metų garantija nuo didelio skaidrumo praradimo (virš 6%).
Garantijos sąlygos:

  1. Plokštės turi būti tvirtinamos ir laikomos atsižvelgiant į rekomendacijas bei naudojant originalius montavimo priedus.
  2. Garantija nesuteikiama cheminių ar korozinių medžiagų paveiktoms plokštėms.
  3. Kreipiantis dėl garantinio aptarnavimo reikia pateikti originalų pardavimo atstovo išduotą kvitą.
  4. Jei dėl techninių priežasčių plokštes reikia gręžti, skylės turi būti apie 50% didesnio diametro nei varžtas.

Jei skundas dėl kokybės bus pripažintas pagrįstu, medžiagos bus pakeistos pirmus penkis metus. Vėliau medžiagos bus keičiamos atsižvelgiant į gaminio naudojimo laiką. Garantija įsigalioja gaminio pardavimo dieną.

Polikarbonato lapus galima lenkti šaltus, todėl ši danga idealiai tinka arkinių šiltnamių uždengimui.

Polikarbonatinė danga nekeičia savo savybių net esant žemesniai nei -40 laipsniu temperatūrai.


Ištrauka iš N.I.Kurdiumovo ir K.G. Malyševskio knygos „Protingas šiltnamis“

Pastaraisiais metais atsirado dėmesio verta alternatyva plėvelei ir stiklui – kanalinis polikarbonatas. Tai labai tvirta ir lengva akyta medžiaga, be viso kito labai gerai sauganti šilumą. Polikarbonatas sudarytas iš dviejų ar daugiau plastiko sluoksnių su oro tarpais tarp jų. Pagal šilumos perdavimo koeficientą jis artimas stiklo paketui ir šviesą praleidžia ne blogiau už stiklą! Kanalinis polikarbonatas nelūžta, nedūžta, praktiškai nedega, puikiai atlaiko šaltį ir karštį, ilgaamžis. Taip pat jis pakankamai lankstus, ir norint galima vienu lapu uždengti ir sienas, ir stogą, ypač arkinėse konstrukcijose. Ir jokių plyšių!
Vieninteliu polikarbonato trūkumu galėtų būti didelė kaina – jeigu ne jo ilgaamžiškumas: daugiau kaip 20 metų. Pjaustyti ir tvirtinti patogu. Būdamas lengvas, bet kietas, jis pats gali būti karkasu – nereikia sunkių konstrukcijų. Vieną kartą surinktas, šiltnamis tarnauja visą gyvenimą. Visa tai įvertinę, gauname pačią pigiausią medžiagą!

Statant tradicinius, „metalinius–stiklinius“ šiltnamius, stiklas įstatomas į specialius rėmus iš geležinio kampuočio. Kadangi ir stiklai, ir rėmai pakankamai sunkūs, visa konstrukcija labai pasunkėja ir pabrangsta. Taip statė pramoninius šiltnamius praeitame (dvidešimtajame) amžiuje.
Jeigu įvertinsim, kad standartinis polikarbonato lapas yra 12 m ilgio ir 2,1 m pločio, taip pat lengvai lenkiamas ir lengvai sujungiamas, sudarydamas ištisinę uždangą be rėmų, tampa aišku, kiek galima sutaupyti rėmų ir metalo konstrukcijų sąskaita. Todėl dideliam šiltnamiui polikarbonatas besąlygiškai naudingesnis už stiklą. Jeigu dar įvertinsim šilumos ekonomiją, taps aišku: statant apšildomą, visus metus veikiantį šiltnamį, alternatyvos polikarbonatui kol kas nėra.
Stogui prireiks 6–8 mm storio lapų, šoninėms sienoms ir vidinėms pertvaroms visiškai pakaks 4 mm („ketveriukė“ dvigubai pigesnė už „aštuoniukę“).
Taigi, jeigu jūs galite skirti pakankamai lėšų ir rengiatės statyti naują šiltnamį, rinkitės polikarbonatą, nepasigailėsit!


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.