Pakeltos lysvės

Titulinis   »   Produkcija   »   Pakeltos lysvės   »  Surenkama plastikinė lysvė PILKŠVA

Surenkama plastikinė lysvė PILKŠVA
Plastikinė pakelta lysvė, tai puikus ir estetiškas sprendimas, norint sukurti, pagyvinti tvarkingą aplinką savo kieme ar sode.
Pakeltas lysves daržovėms, braškėms ir prieskoniniams augalams visiškai nesudėtinga susirinkti ir pasistatyti patiems greta namo ar sklypo kampe, kad patogiai užsiauginti šviežių salotų, svogūnų, ridikėlių ir kitų įvairiausių daržovių bei kvapiųjų žolelių.

Patvarumas-ilgaamžiškumas!

Pakeltų lysvių tarnavimo laikas yra ne trumpesnis kaip 50 metų, nes jos pagamintos iš tvirto plastiko, nebijo didelės drėgmės, nesideformuoja.

Sugalvoję pakeisti lysves - galėsite jas priduoti perdirbimui  ir taip prisidėsite prie švarios aplinkos išsaugojimo!

Dydis, kurio reikia jums!

Bortų aukštis yra 155 mm, o tai padaro lysvę patogią ir su pakankamu kiekiu pakelto dirvožemio.

Paprastas montavimas!

Pakeltos lysvės elementai yra sujungiami kaip “LEGO” konstruktorius, jų montavimas trunka iki 15 minučių. Jas visada galima išmontuoti arba sumontuoti keliomis pakopomis, vieną ant kitos.

Dydžių universalumas!

Jei standartinis pakeltos lysvės dydis jums netinka, galite naudoti prailginimą arba atpjauti ir sureguliuoti norimą dydį.

Patikimumas!

Plastikinių lysvių lentos yra 40 kartų storesnės nei metalinių – 20 mm! Sujungimui naudojama speciali jungtis-3 eilučių U formos profilis, patikimas patentuotas tvirtinimas.

Estetika ir funkcionalumas

Šioms pakeltoms lysvėms nereikia ypatingos priežiūros ir bėgant metams jos nepraranda savo patrauklumo.. Pakeltos lysvės mažiau prieinamos augintiniams, neišmindomos, tokiose lysvėse pavasarį žemė įšyla kur kas sparčiau!

Naudinga informacija

Kiek pakeltai lysvei reikės žemės mišinio? Substratai, durpės, kompostas ir kiti mišiniai dažniausiai pakuojamos maišais, kurių talpa nurodyta litrais. Lysvės tūris litrais apskaičiuojamas padauginus jos aukštį, plotį ir gylį centimetrais ir gautą skaičių padalinus iš 1000. Pavyzdžiui, lysvei, kurios aukštis yra 15,5 cm, ilgis – 300 cm, plotis – 70 cm, reikės 325,5 litrų komposto.

Pakeltų lysvių įrengimas

Jei jau nusprendėtę įsigyti pakeltą lysvę ir norite ją padaryti pakeltą su borteliais, žemes reikia sukasti į vidurį, aprėminti lysvę bortais ir žemes vėl lygiai paskleisti – tai paprasčiausias būdas.

Jei lysvės vietoje dabar želia žolė, tolesni veiksmai priklauso nuo to, ar greitai norite pradėti daržininkauti:

Lėtasis variantas: pasižymėkite lysvės formą. Uždengus veją  kartonu, per metus susidarys geros kokybės organika.

Greitasis variantas: reikia atkirsti pasižymėtą vietą, nuimti velėną (galite ją sudėti į komposto dėžę), o į lysvę pripilti gero komposto ar juodžemio.

Formuojant žemą lysvę, visas piktžoles reikia kruopščiai pašalinti.

Jei lysvė aukšta (bent 30-40 cm), užpiltos piktžolės turėtų tiesiog sunykti. Jei lysvė aukštesnė kaip 50 cm, apatinėje dalyje vertėtų palikti ventiliacijai angas, kad viduje būtų palanki terpė ten vykstantiems natūraliems procesams.

Pagal skirtingas technologijas, ant pakeltos lysvės pagrindo galima dėti šakų, lapų, perpuvusio mėšlo. Bet visų pirma reikia atsižvelgti į jūsų sklypo gruntą. Jei dirvožemis sunkus, molingas, verta atkasti papildomai apie 30 cm gylio ir užpildyti žvyru ar skalda, kad drenuotųsi. Daržovės paprastai sunkiai pakenčia užmirkimą, todėl pakeltos lysvės yra gera išeitis. Pavyzdžiui, kad morkos būtų lygios ir tiesios, joms reikalinga puri dirva, todėl joms ir kitiems šakniavaisiams labai tiktų kiek aukštesnės pakeltos lysvės (30-40 cm).


Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.