Šiltnamiu priedai

Titulinis   »   Produkcija   »   Šiltnamiu priedai   »  Arkos sustiprinimas arkiniam šiltnamiui

Arkos sustiprinimas arkiniam šiltnamiui

Praėjusi žiema privertė diskutuoti ir aptarinėti mūsų siūlomų šiltnamių atsparumą sniego apkrovai, todel norime į tai atkeipti Jūsų dėmesį.
Šiltnamis „DAČNAJA -EKONOM“ atlaiko sniego apkrovą iki 20 kg/m2. Tai nėra daug, tačiau toks atsparumas tikrai ne riba. Didesnis atsparumas sniego apkrovai pasiekiamas montuojant šiltnamyje papildomus arkų sustiprinimus. Sumontavus sustiprinimus i kas antrą šiltnamio arką - turėsite šiltnamį su atsparumu sniego apkrovai 70 kg/m2.

I pagrindinę šiltnamio EKONOM komplektaciją sustiprinimai neįtraukti.
Taip daroma, kad šiltnamis papildomai neišbrangtų ir pirkėjai, kurie turi galimybę periodiškai nuvalyti nuo šiltnamio susikaupusį sniegą, nepermokėtų už šiltnamį.
Atkreipiame dėmesį, jog duomenys ir skaičiai apkrovų lentelėje nedeklaruojami sertifikaciniuose dokumentuose, bet patikrinti realiuose pavyzdiniuose stenduose. Jei ir gali pasirodyti, kad šiltnamio karkasas yra pernelyg liaunas, būkite įsitikinę - šiltnamis „DAČNAJA EKONOM“ yra tvirtas ir taupo Jūsų pinigus !Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.